فیلمبرداری عروسی از ملزومات جشن عروسی
مارس 14, 2016
فیلمبرداری عروسی و تکنیک های آن
آوریل 13, 2016

آتلیه عکاسی عروسی و سوژه های عکاسی

عکاسی عروسی یکی ازمشکل ترین عکاسی هایی است که عکاسان مجرب تجربه کرده اند. البته فیلمبرداری عروسی هم به همین مقدار سخت و دشوار است، با وجود علم های جدید روز و استفاده از دوربین های فیلمبرداری سینمایی و حرفه ای کار را برای افراد نا وارد بسیار سخت ساخته است. آنچه مشخص است، انتخاب فیلم برداران و عکاسان حرفه ای است که بتوانند از پس سختی های این امر بر بیایند و مناسب ترین تصاویر را برای عروسی ضبط کنند.نکاتی که عکاسان و فیلم برداران از آن ها بهره می گیرند، در پس ابتکار و تجربه ای است که بر گرفته از تجارب و استعدادهای ذهنی آن ها برای خلق تصاویری واحدست.

عکاس حرفه ای به عکس های خبری، عکسی های چهره، عکسی های اسپرت و تمامی نمونه عکسی های تسلط داشته باشد این عکس ها، سوژه های اصلی فیلم برداری عروسی هستند که تنها با خلاقیت وتجربه می توان آن را به بهترین و یکتاترین عکس ها تبدیل نمود. پیدا کردن سوژه هایی برای عکاسی از هنرهای عکاسان حرفه ای است که از صحنه و زاویه ایی برای یافتن ان کمک می گیرند. عکاسان آتلیه عروس پوپک قبل از آن که کار خود را شروع کنند، ابتدا در محل برگزاری جشن شما و مسیرهایی که در به آن مکان متصل است، حضور می یابند تا با منظره های آن آشنا شوند و به ایده پردازی برای عکس هایی سوژه ای شما بپردازند و یا مکان هایی را برای عکاسی عروسی شما در نظر بگیرند. نورپردازی، پیش بینی آب و هوا، توجه به نور خوشید یا ابری بودن آسمان و تمامی شرایط جوی و منطقه ای برای این امر از سوی آتلیه عکاسی عروسی پوپک در نظر گرفته می شود، تا با توجه به آن شرایط لوازم و ابزار مورد نیاز تدارک دیده شود. عکاسی عروسی شما همراه با اتلیه پوپک به همن ختم نخواهد شد، آتلیه ها و دکورهای بسیاری در آتلیه عروس ما برای شمافراهم می گردد تا عکس هایی زیبا برای بهترین شب زندگیتان گرفته شود.

در بسیاری از موارد آتلیه عکاسی عروس پوپک قبل از شروع برگزاری عروسی گاهی یک تا ده روز قبل از آن شما برای تمرین ژست های عکاسی و حتی فیلمبرداری به آتلیه عکاسی عروسی دعوت می کنند تا ضمن تمرینات برخی از عکس های قبل از جشن عروسی را نیز از شما بیندازند. تمامی عکس ها به صورت اصلی و همراه با ادیت و ویرایش هایی که روی آن صورت می گیرد در انتهای کار در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آنچه عکاسان برای عکس های عروسی شما تدارک می بینند، فیلمبرداران آتلیه عکاسی عروسی پوپک نیز بر آن حساسیت خاصی نشان خواهند داد، ان ها نیز همانند عکاسان پوپ به تمامی شرایط و ابزارهایی که برای تصویر برداری عروسی شما نیاز خواهد بود، تاکید دارند و آن ها را تدارک خواهند دید. قطعا مسیری که برای فیلمبرداری عروسی انتخاب می گردد، بهترین مسیر تا رسیدن به تالار عروسی تان خواهد بود. برای این بخش نیز می توانید از پکیج های ارائه شده و لیست قیمت های آتلیه عروس پوپک دیدن کنید و به انتخاب خود پکیجی را انتخاب نمایید. در پکیج های ارائه شده آتلیه عروس پوپک تعداد فیلمبرداران و دوربین هایی که برای این امر استفاده می شود، مشخص می گردد. همچنین سناریوهایی تنظیم می گردد می توانید در پکیج های ارائه شده از آن ها بهره ببرید یا آن ها را حذف کنید. همچون یک فیلم سینمایی، نیاز است برخی از صحنه ها گاهی چندین بار تکرار شوند تا بهترین صحنه ها و تصاویر فیلم برداری شوند. در فیلم برداری عروسی شما صدابرداری، فیلم برداری روی ریل، فیلم برداری هوایی، تدوین و مونتاژ فیلم، اسلایدر، فیلم مستند برای قبل و بعد از عروسی با توجه به پکیج انتخابی شما قرار داده شده است که در کیفیت و زیبایی فیلم شما تاثیر بسیاری خواهد داشت. هر چند یک پکیج ساده از سوی آتلیه عکاسی عروس پوپک به تنهایی یک انتخاب مناسب و ایده آل برای زوج های جوان خواهد بود. یکی از دلایل آن، این است که کیفیت و نوع فیلم برداری عروسی پوپک با سبک متفاوت و مدرن انجام می شود که در پکیج ساده و ارزان ما، کیفیت و تمایز خود را به نمایش خواهد گذارد. پکیج های دیگر به مراتب گرانتر و پربارتر خواهند بود که بر زیبایی و تفاوت های چشمگیر و حیرت انگیز ، پکیج ساده آتلیه عروس پوپک افزوده است.

فرمت های مختلفی در هر پکیج قابل گزینش است که این تنوع تنها جهت جلب رضایت عروس و داماد های عزیز می باشد. برای عکاسی عروسی همچنین فیلمبرداری عروسی می توانید به انتخاب و سلیقه خود پس از انتخاب پکیج فیلم برداری عروسی به همراه خدمات مشخص گردیده در آن، فرمت مد نظر خود را برای عکاسی یا فیلمبرداری عروسی تان برگزینید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *