آتلیه عکاسی عروسی و عکاسان حرفه ای
فوریه 23, 2016
فیلم برداری عروسی و اصول آن
فوریه 28, 2016

آتلیه عکاسی عروسی و پکیج های متفاوت

آتلیه عکاسی عروسی و پکیج های متفاوتی که در استودیو پوک وجود دارد باعث شده اقشار مختلف با سلیقه های مختلف بتوانند انتخاب آسانی داشته باشند. چرا که بحث قیمت آتلیه عروس همیشه برای تازه عروس دامادها مهم است. شما نیز می توانید بر حسب بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید از پکیج های متفاوت ما استفاده نمایید و هرگز نگران افت کیفیت، نظم و زیبایی نباشید. آتلیه عروس پوپک همیشه پشتیبان شما خواهد بود.

طراحی پکیج از مهمترین شاخص های برنامه ریزی در آتلیه فیلمبرداری عروسی پوپک است. به راحتی با دیدن پکیج و بررسی کم و کاستی آن (بدون کم شدن کیفیت در فیلمبرداری و عکاسی عروسی) می توانید یک برآورد کلی بر پکیج های ارائه شده داشته باشید و تا انتخابی آزاد و مناسب مطابق با نیاز خود داشته باشید. داشتن چنین پکیج هایی برای هر آتلیه عکاسی عروس ضروری است اگر به دنبال کسب رضایت روج های جوان هستند و حق انتخاب به آن ها می دهند. تنها نکته ای که می ماند این است که در انتخاب آتلیه معتبر و مورد تایید دقت داشته باشید. برخی آتلیه ها با تغییر در کیفیت و به کار نبردن طراحی مناسب، شما را به اشتباه بزرگی دچار می سازند که هرگز جای جبران برای شما باقی نخواهد ماند.

بنابراین به شما توصیه می کنیم برای انتخاب هر پکیج به مواردی مهم و اساسی توجه داشته باشید:

از انتخاب یک آتلیه معتبر و دارای مجوز مطمئن شوید و در باره آن حدالامکان تحقیق کنید. نمونه کارهای آن ها را ببینید و اطمینان حاصل کنید که کارهای ارائه شده، کار آتلیه دیگری نباشد.
زمانی که از انتخاب آتلیه مرود نظر خود مطمئن شدید و اطمینان حاصل کردید که صادقانه به شما پکیج جایی را ارائه می دهند. درباره آن پکیج اطلاعاتی کسب کنید، برای مثال دوربین یا دوربین هایی که برای فیلمبرداری عروسی شما استفاده می شود، بهتر است از کیفیت و مشخصات فنی عالی برخوردار باشند. همچنین در مورد دوربین هایی که عکاسی عروسی نیز دقت لازم را داشته باشید. در مورد تدوین گر فیلم، عکاسان و طراحان پرس و جو کنید و کارهای ان ها را از نزدیک ببینید. شما مهمترین و خاطره انگیزترین شب زندگی خود را رقم می زنید، پس نگران واکنش مدیران آتلیه نباشید، آن ها حساسیت شما را درک خواهند کرد. اما اگر آتلیه ای واکنشی سوال برانگیز در مورد سوالات یا حساسیت شما نشان داد باید حواستان را در سفارش کار به آن ها جمع کنید.

برای فیلمبرداری عروسی و عکاسی عروسی خود قبل از رفتن به آتلیه عکاسی عروسی مورد نظر و منتخب خود، بهتر است یک برنامه و مشورت داشته باشید که چه مواردی برای شما حساس و ضروری است. سپس طبق برنامه ریزی و هزینه ای که برای فیلمبرداری عروسی و عکاسی عروسی تان در نظر گرفته اید، پکیج مناسب را انتخاب کنید.

حتما قرار دادی به صورت کتبی با آتلیه ببندید و امضا کنید. بهتر است مجموعه پکیجی که به شما ارائه دادند را نیز به صورت پیوست در قرار داد عنوان کنید. البته قبل از آن بهتر است مواردی که در پکیج ارائه شده به شما وجود دارد را با سرپرست سفارشتان یک بار مرور کنید. این کار بسیار خوب است، زیرا تمامی موارد برای شما شفاف سازی می شود و ابهامی باقی نمی ماند. اگر نظر یا ایده ای دارید بهتر است ان را مطرح سازید قطعا سلیقه شما در هر پکیجی قابل پیاده سازی است.

* برای مشاهده پکیج های عروسی ما به صفحهقیمت آتلیه عروسمراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *