تکنیک های فیلمبرداری عروسی را در این پست پوپک استودیو بخوانید.
تکنیک های فیلمبرداری عروسی
ژانویه 30, 2018
آموزش فیلمبرداری عروسی را در سایت آتلیه عروس پوپک بخوانید.
آموزش فیلمبرداری عروسی – قسمت دوم
فوریه 5, 2018

آموزش فیلمبرداری عروسی – قسمت اول

آموزش فیلمبرداری عروسی را در این پست بخوانید.

آتلیه عروس پوپک در نظر دارد در این پست، آموزش فیلمبرداری عروسی را به شما آموزش دهد. با قسمت اول از این آموزش همراه شوید.

این روزها ساختن کلیپ هایی در مورد زمان آشنایی عروس و داماد، با استفاده از وسایلی حرفه ای و پیش رفته همچون استدی کم و یا مینی کرین ها و استفاده به جا و مناسب از جلوه های ویژه ای که میتوان در مبحث مونتاژ خلق کرد و یا استفاده از انواع لنزها و فیلترهای گوناگون و حتی انواع تصاویر D3 رونق ویژه ای گرفته و از طرفداران ویژه ای برخوردار شده است. بدین صورت که در برخی موارد برای فیلمبرداری عروسی، اکیپ فیلمبرداری از روش هایی همچون استفاده از هلی شات و یا بعضاً از فیلمبرداری در زیر آب هم بهره میگیرند.

آموزش بهتر شدن فیلمبرداری عروسی

برای بهتر و زیباترشدن فیلمبرداری عروسی به اکثر یا به نوعی تمامی این وسایل جانبی نیاز می باشد ولی عمدتاً یکسری از این وسایل فقط جنبه لوکس بودن داشته و وجود آنها برای انجام این امور آنچنان واجب و ضروری نمی باشد.
ما در اینجا سعی بر آن داریم تا عرف این کار را برای شما عزیزان عنوان نماییم و در آخر استفاده کردن یا نکردن از ین وسایل به نظر و سلیقه خود ما عزیزان باز می گردد. ما تمام این تکنیک ها را در فیلمبرداری عروسی تهران و حتی شهرستان های مختلف به کار میگیرم.
مهمترین عامل برای فیلمبرداری عروسی و مجالسی در این سطح دانستن و اشراف کامل داشتن به موارد و نکات تصویربرداری، داشتن مهارت های خاص این کار، تجربه کافی فرد یا افرادی که در تیم با شما فعالیت میکنند و مهمترین عامل در این بین که داشتن خلاقیت و ایده پردازی قوی می باشد، است. اگر به دنبال فیلمبرداری مجالس ارزان اما حرفه ای هستید، ما را دنبال کنید.
عده ای در تیم کاری خود افراد را با عناوین مختلف مانند کارگردان، صدابردار، فیلم نامه نویس، گریمور، صدابردار و … جای می دهند، که در نظر شخص بنده نمیتوان هر فردی را به راحتی با ارایه این عناوین به گروه فیلمبرداری عروسی اضافه کرد. چون داشتن هر یک از این عناوین نیاز به تجربه ای چندین ساله دارد که عملاً خیلی از دوستان و همکاران دارای چنین تجربیات بالایی نیستند و عموماً این کارها به دلیل عدم اطلاعات کافی و وافی فنی در این زمینه می باشد.
یک فیلمبردار عروسی ابتدا می بایست در حد رفع نیاز نکاتی از سایر رشته های گفته شده و مرتبز با شغل خود را دانسته و همیشه آن را به روز نماید. ین امر به معنای این نیست که ان فرد حالا دیگر در تمامی آن شاخه ها دارای تجربه و یا صاحب نظر می باشد. بیشترین و بهترین هنری که بعد از تمامی این موارد به کار فیلمبردار می آید، ذهن خلاق اوست که میتواند با ارایه راهکرهای خلاقانه بهترین تصاویر را ضبظ نماید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *