انواع دوربین برای عکاسی عروسی
می 3, 2016
تاثیر نور در عکاسی عروسی
می 17, 2016

اصول فیلمبرداری عروسی

اصول فیلمبرداری عروسی و رعایت آن به زیباسازی هرچه بهتر فیلم و ثبت خاطرات افراد کمک می کند. با تکاملی که در فن عکاسی عروسی به وجود آمده، دوربین عکاسی باید هدایت شود، این وسیله بدون عاری حس و دیدن و انتخاب کردن است که فرد عکاس باید آن را هدایت کند. یهترین عکاس جهان فردی نیست که از گرانترین دوربین استفاده کند بلکه استفاده خوب از اصول فیلمبرداری روسی و عکاسی عروسی لازمه پیاده سازی یک کار فوق حرفه ای است. آتلیه عروس پوک در این زمینه بسیار موفق عمل می کند.

خلق بهترین عکس و فیلم از مراسمات شما توسط عکاس و فیلمبردار صورت می گیرد. فیلمبردار و عکاس قادرند با کمک اصول فیلمبرداری و عکاسی آثار زیبایی پدید آورند. این کار هنرمندی خاصی می طلبد که تیم استودیو پوپک به آن مجهز است.

بین عکس و فیلم موفق هیچ ارتباطی وجود ندارد و این دو مفهوم مجزا از یکدیگر عمل می کنند.

فیلمبرداری یا عکسای موفق زمانی اتفاق میفتد که حاصل کار خوانا و واضح باشد. شما می توانید به عنوان یک عکاس یا فیلمبردار موفق عمل کنید و اثر واضح ایجاد نمایید.

عکاسی یا فیلمبرداری خوب زمانی اتفاق میفتد که توجه بازدیدکنندگان را به ویژگی زیبایی و منحصر به فردی خود جلب کند. رعایت اصول فنی، هنری و ذهنی در کار باعث جلب نظر بینندگان  و تحت تاثیر قرار دادن آن ها می شود. در این راه باید به حرکت ها، ژست ها، موقعیت سنجی، زاویه دوربین، ترکیب بندی و غیره توجه زیادی کرد. امری که در اصول فیلمبرداری عروسی بسیار حائز اهمیت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *