موارد مهم در انتخاب آتلیه عروس را در اینجا بخوانید.
موارد مهم در انتخاب آتلیه عروس
اکتبر 15, 2017
انتخاب لباس عروس در فیلمبرداری عروسی و عکسبرداری در آتلیه عروس اهمیت پیدا می کند.
راهنمای انتخاب لباس عروس
اکتبر 23, 2017

انتخاب دی جی برای فیلمبرداری عروسی

انتخاب دی جی برای فیلمبرداری عروسی باید هوشمندانه صورت بگیرد.

انتخاب دی جی برای عروسی نه تنها برای خود مراسم اهمیت دارد بلکه رنگ و روی تازه ای به فیلمبرداری عروسی می دهد. هرچه دی جی حرفه ای تر باشد، آهنگ های بهتری اجرا خواهد شد ومهمانان لذت بیشتری خواهند برد. انتخاب هوشمندانه دی جی به شما کمک می کند مراسم عروسی شادتری را داشته باشد. از این رو آتلیه عروس پوپک به شما پیشنهاد می کند موارد زیر را در انتخاب دی جی مدنظر قرار دهید.

قیمت دی جی

از همه چیز که بگذریم، معمولا در مراسمات عروسی قیمت برای آقای داماد اهمیت زیادی دارد. بهتر است در کنار کیفیت، دی جی قیمت منطقی به شما بدهد.

نمونه کار

نمونه کارهای دی جی های مختلف را حتما بررسی کنید تا با سبک و سیاق اجرای آن ها آشنا شوید. نحوه میکس آهنگ ها، تنظیم صدا و نوع خوندن و صدای دی جی خیلی مهم است. از کنار آن سرسری رد نشوید. ممکن است در شب عروسیتان متوجه شوید دی جی برای گرم کردم مجلس عادت دارد با فریاد آهنگ بخواند یا صداها را نا متوازن پخش کند که به کلی اشتباه است. متاسفانه با این کار دی جی ها که در برخی از مراسمات عروسی میبینیم، کار فیلمبرداری عروسی مختل می شود.

همکاری دی جی با آتلیه عروس

همانطور که در مورد قبلی گفتیم، دی جی بهتر است با تیم فیلمبردار و آتلیه عروس هماهنگ شود. این هماهنگی باعث می شود فیلم عروسیتان بهتر از آب درآید.

تعداد مهمانان

تعدا مهمانانی که در مراسمات حضور دارند، همینطور سرباز یا سرپوشیده بودن محل برگزاری عروسی باید توسط دی جی از شما سوال شود. جواب شما به تنظیم صدا و نوع ابزارهای موسیقی که باید آورده شود کمک می کند.

لیست آهنگ های درخواستی

آهنگ های درخواستی خود را به صورت لیست و زمان مدنظرتان برای پخش به دی جی بدهید. اگر از آهنگ خاصی یا سبک خاصی هم خوشتان نمی آید، حتما در لیستی جداگانه بنویسید. اگر مناسبتی با شب عروسیتان تداخل دارد یا نکته خاص دیگری است که دی جی باید پشت بلندگو اعلام کند برایش در برگه یادداشت بنویسید.

معرفی فامیل و ساقدوش ها

حتما شنیده اید که در عروسی اقوامتان، دی جی اسم ساقدوش ها و حتی اینکه عروس و داماد خواهر و بردار و دای و عمه و … دارند یا ندارند را می داند. عجیب نیست. این ها را قبل از شروع مراسم روی یک برگه نوشته و دستشان داده اند. شما نیز همین کار را بکنید تا جو بهتری از طرف دی جی در مراسم عروسیتان ایجاد شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *