فیلمبرداری عروسی در باغ، توسط آتلیه عروس پوپک به بهترین شکل ممکن انجام می شود.
فیلمبرداری عروسی در باغ
فوریه 19, 2018
پوپک استودیو بهترین مکان برای فیلمبرداری عروسی و آتلیه عروس در غرب تهران است.
آتلیه عروس در غرب تهران
فوریه 26, 2018

برنامه ریزی روز عروسی

برنامه ریزی روز عروسی را در این پست از استودیو پوپک بخوانید.

برنامه ریزی روز عروسی به شما کمک می کند با خیال راحت سر مراسم عروسیتان حاضر شوید. با انتخاب دقیق و تنظیم زمانبندی زیر، برنامه هایتان را مدیریت کنید.

مکان آرایشگاه عروس

طبق برنامه ریزی روز عروسی، آقای داماد باید ما ماشین گل زده و دست گل به دست، به سمت آرایشگاه برود. مکان آرایشگاه عروس بهتر است در جایی با تراففیک کم و دسترسی خوب باشد. از یک جهت برای اینکه آقا داماد دیر به عروس خانم نرسد و از جهت دیگر اینکه مسیری که قرار است به فیلمبرداری عروسی در ماشین اختصاص یابد، جایی خلوت باشد.

مکان باغ عروسی

باغ عروسی باید دسترسی خوبی از سمت آرایشگاه عروس شما داشته باشد. همچنین بهتر است در باغی فعالیت های فیلمبرداری و عکسبرداری را انجام دهید که از نظر آب و هوایی مناسب باشد. به این معنا که اگر مثلا عروسی شما در فصل زمستان است، باغ های بالای شهر تهران و مکان های سردسیرتر از جاهای دیگر شهرتان ممکن است احتمال بارش برف و باران داشته باشد. این بارندگی ها هم آرایستگی شما را بر هم میزند و هم ممکن است طبق برنامه ریزی های انجام شده باعث ایجاد تداخل در فیلمبرداری و عروسی شود.

مکان آتلیه عروس

مکان آتلیه عروس باید تا حد امکان به باغی که برای فیلمبرداری انتخاب شده نزدیک باشد. آتلیه عروس پوپک باغ های اختصاصی خاصی را برای این کار در نظر دارد. آتلیه عروس همچنین بهتر است تا حد امکان به تالار یا باغ عروسی شما نزدیک باشد. این نزدیک بودن معمولا مهم تر از موارد قبلی است. به این دلیل که ممکن است در مراحل قبلی یعنی آرایشگاه، باغ، آتلیه و مسیرها به دلایلی معطل شوید و زمان از دست بدهید. بعد از آتلیه باید یکراست به سمت مکان برگزاری عروسیتان بروید و بهتر است این فاصله نزدیک باشد تا استرس نگیرید.

برنامه ریزی روز عروسی گفته شده در بالا معمولا برای عروسی فرمالیته هم مورد استفاده قرار می گیرد. امید است که توانسته باشیم کمکی به شما تازه عروس دامادهای عزیز کرده باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *