لباس عروس را می توانید به طرق مختلف تهیه کنید تا در فیلمبرداری عروسی و آتلیه عروس بدرخشید.
لباس عروس
مارس 27, 2018
مدل های تاج عروس ارتباط زیادی با مدل صورت و لباس دارد.
مدل های تاج عروس
ژوئن 6, 2018

تور عروس بلند یا کوتاه

تور عروس بلند یا کوتاه را با توجه به فرم صورتتان انتخاب کنید.

تور عروس بلند یا کوتاه به موارد زیادی بستگی دارد. از جمله این موارد مدل لباس عروس شماست اما مهم ترین مسئله سلیقه عروس است. خیلی از عروس ها، اهمیت زیادی به تور عروسی می دهند و به نظر آن ها انتخب تور عروس کوتاه یا بلند یا هر مدلی، خیلی مهم تر از مدل مو است. این دسته از عروس خانم ها به مدل موی خود به عنوان اولیت دومشان نگاه می کنند و تور عروس را بسی مهم تر می دانند و معتقدند انتخاب بهترین تور عروس می تواند فیلمبرداری عروسی و عکاسی در آتلیه عروس را تحت الشعاع قرار دهد. به همین دلیل ماه ها قبل از خرید تور و لباس عروس، در اینترنت، مزونها، ژورنال ها و یا شبکه های اجتماعی مدل تور عروس ایرانی را سرچ می کنند تا با جدیدترین مدل تور سر عروس آشنا شوند. جدا از بحث چهره و سلیقه فردی، مد روز بودن هم اهمیت زیادی برای خیلی از عروس خانمها دارد. از این رو با مشاهده انواع عکس تور عروس ایرانی و مقایسه آن ها با یکدیگر به خصوص با مدل های روز دنیا، اقدام به خرید اینترنتی تور عروس می کنند. چهره عروس خانم بایستی حتما در این انتخاب مورد توجه قرار بگیرد.

اهمیت چهره در انتخاب تور عروس

چهره های بیضی شکل در انتخاب مدل مو و مدل تور عروس آزاد هستند زیرا هر مدلی به آن ها می آید. در این صورت ها دازای صورت دوبرابر پهنای صورت است.
اگر صورت گردی دارید یعنی درازا و پهنای صورتتان به یک میزان است، بهتر است توری انتخاب کنید که در دوطرف صورتتان پیدا باشد.
اگر صورت مربعی دارید و در واقعا صورتتان زاویه دار است، مطمئنن میخواهید با افتخار این ویژگی زیبای چهره تان را به نمایش بگذارید. از این رو پوپک استودیو پیشنهاد می کند از تور عروس بلند استفاده کنید.
عروس هایی که چهره کاملا کشیده دارند بهتر است موهای خود را باز یا مدل پایین درست کنند و از تور عروس آبشاری استفاده نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *