جشن نامزدی ایرانی همراه با فیلمبرداری عروسی خوب با کمک آتلیه عروس پوپک برگزار می شود.
جشن نامزدی ایرانی
سپتامبر 27, 2018
آتلیه عروس و فیلمبرداری عروسی پوپک در در مورد انواع مراسم عروسی توضیحاتی را برای شما آماده کرده است.
انواع مراسم عروسی
اکتبر 3, 2018

خرید جهیزیه عروس

آتلیه عروس و فیلمبرداری عروسی پوپک در مورد خرید جهیزیه عروس توضیح می دهد.

آتلیه عروس و فیلمبرداری عروسی پوپک: یکی از کارهای مهمی که عروس و داماد باید قبل از برگزاری مراسم عروسی خود انجام دهند خرید جهیزیه عروس می باشد. به دلیل این که خرید جهیزیه پروسه زمان بری است باید چند ماه قبل از عروسی خرید جهیزیه را شروع کرد. پس از آن مراسم جهاز بران برگزار میشود. در بین اقوام مختلف ایرانی برای خرید جهیزیه آداب و رسوم مختلفی وجود دارد، مثلا در بعضی از شهرهای ایران خرید جهیزیه بر عهده داماد می باشد، در بعضی دیگر خرید جهیزیه بر عهده خانواده عروس و در تعدادی دیگر از شهرها خرید جهیزیه بر عهده خانواده عروس و داماد می باشد. به دلیل این که خرید جهیزیه نیازمند هزینه های بالا می باشد بهتر است که خانواده عروس و داماد در خرید جهیزیه با هم مشارکت کنند. اگر شما هم قصد خرید جهیزیه را دارید ولی نمی دانید از کجا و چگونه شروع کنید، آتلیه عروس پوپک شما را در این زمینه راهنمایی می کند تا بهترین خرید را داشته باشید، پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید:

خرید جهیزیه را از کجا شروع کنیم

عروس و داماد برای شروع زندگی مشترک خود نیاز به خرید جهیزیه دارند، خرید جهیزیه بسیار لذت بخش می باشد اما نیاز به زمان زیادی دارد برای این که بتوانید خرید جهیزیه خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید باید بدانید که خرید خود را از کجا و چگونه شروع کنید، پیشنهاد آتلیه فیلمبرداری عروسی پوپک به شما عزیزان این است که لوازم مورد نیاز خود را اولویت بندی کنید تا بتواند همه لوازم ضروری خود را بدون هیچ کم و کاستی بخرید. بهترین اولویت بندی به این صورت می باشد:

  • خرید لوازم ریز آشپزخانه
  • خرید لوازم برقی آشپزخانه
  • خرید لوازم برقی بزرگ
  • خرید لوازم اتاق خواب
  • خرید لوازم پذیرایی
  • خرید لوازم حمام و سرویس بهداشتی
  • خرید مبلمان، فرش و پرده
  • خرید لوازم تزیینی

قیمت خرید جهیزیه

برای خرید جهیزیه با توجه به انواع برندها و مدل های مختلف لوازم منزل نمی توان قیمت واحدی را مشخص کرد، خانواده های مختلف بر حسب توان مالی خود برای خرید جهیزیه هزینه های مختلفی را می پردازند این هزینه بین 20 تا 100 میلیون تومان متغییر می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *