درباره آتلیه عروس پوپک

ضمن عرض سلام خدمت تمامی مشتریان محترم استودیو فیلمبرداری عروسی و عکسبرداری پوپک واحد مجاز اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران به شماره پروانه کسب 1874 به مدیریت آقای مجید افشار به مدت 20سال سابقه فعالیت در امور عکاسی و فیلمبرداری مجالس،سمینار،کنفرانس و غیره میباشد.

آتلیه عروس پوپک یکی از مدرن ترین و مجهزترین واحدهای مجاز عکاسی در شمال تهران بوده که تجهیزاتی از قبیل کرین،هلی کم، استدی کم،پرجیپ،دوربین های Full HD و سیستم های مدرن میکس و مونتاژ پرسنل جوان خلاق و مقید میباشد.

همچنین کلیه امور آتلیه و باغ توسط کادر مجرب بانو وباتحصیلات دانشگاهی در رشته مربوطه میباشند. درضمن استودیو پوپک دارای آتلیه عروس در غرب تهران و شرق تهران بوده و لذا مشتریا محترم درهر جای تهران جهت تسهیل در امر مکان برگزاری مراسم میتوانند به راحتی و با انتخاب آتلیه و باغ به نزدیکی محل مراسم خود باشند.

مشتریان عزیز میتوانند از نمونه کارهای ما در دفتر مرکزی واقع در میدان ونک بازدید به عمل آورده و کلیه کارهای این موسسه را که شامل نمونه کارهای عروسی ، اسپرت ،مدلینک ،کلیپ هی متنوع باغ ،سوارکاری ،کوهستان ،کویر ،کلیپ شمال و غیره…بازدید نموده و از خدمات ما از نزدیک آشنا شوند.مدیریت موسسه به تمامی زوجهای جوان که در شرف ازدواج میباشند این پیشنهاد را میکند که قبل از هر اقدامی از نمونه کارهای ما با قیمت های فوق العاده مناسب بازدید به عمل آورند . بدین منظور به منوی قیمت آتلیه عروس مراجعه کنید.

امیدواریم که با دیدن کارهای ما افتخار برگزاری مراسمتان را به ما محول کرده و ما را سر افراز نمایید.

 

با تشکر مدیریت استودیو پوپک