نکات مهم در انتخاب آتلیه عروس را در این پست از استودیو پوپک بخوانید.
نکات مهم در انتخاب آتلیه عروس
مارس 2, 2018
آتلیه عروس و داماد پوپک خدمات ویژه با قیمت مناسب دارد.
آتلیه عروس و داماد
مارس 9, 2018

روتوش عکس در آتلیه عروس

روتوش عکس در آتلیه عروس تکنیک های خاص خود را دارد که در فیلمبرداری عروسی هم اهمیت پیدا می کند.

برای انجام روتوش عکس در آتلیه عروس، باید یک فرد حرفه ای را استخدام نمایید تا به این امور آشنایی داشته باشد.
روتوش عکس که در فیلمبرداری عروسی هم اهمیت پیدا می کند، عمدتاً برای از بین بردن مواردی است که به طور ناخواسته در عکس ایجاد شده و یا رفع نواقصی است که پس از عکاسی مشخص می گردد. عمدتاً این نوع نواقص عبارتند از: چین و چروک های موجود در صورت که گاهی به صورت طبیعی در صورت وجود دارد و گاهی به صورت غیر طبیعی و به دلایل مختلفی در صورت فرد ایجاد شده است، از جمله دیگر نواقص میتوان به مواردی همچون نقص در آرایش صورت، ضایعات پوستی و هرگونه نامتقارنی که در عکس وجود دارد، اشاره نمود.
گاهاً بعضی از افراد به دلیل حساس بودن بیش از حد در مورد عکس خود، درخواست اصلاح یکسری از ویژگی های ظاهری خود همچون اندازه لب ها، براق یا خشک بودن پوست صورت، اندازه و فرم بینی و چاقی و لاغری صورت خود را دارند.
بعضی از همکاران بر این باورند که تمامی این موارد باید در زمان عکاسی با آموزش ژست گرفتن برای عکس در آتلیه عروس برطرف شوند. ولی باید به عرض برسانیم که خیلی از این موارد با استفاده از انواع لنزها و نورپردازی های مختلف برطرف نمی شوند و حتماً باید با استفاده از روش روتوش عکس و به روشی کاملاً هنرمندانه، عکسی با کیفیت عالی و بدون نقص را تحویل مشتری داد. بنابراین میتوان گفت که روتوش عکس یکی از مهمترین فاکتورهای هنر عکاسی می باشد که هر عکاس ماهری باید به آن تسلط داشته و در مواقع مختلف از آن استفاده نماید.
ما در آتلیه عروس پوپک بهترین خدمات روتوش را به شما زوجین عزیز ارایه میدهیم. ادیتورهای ما پس از اتمام عکاسی شما، به عنوان یک مشاور کاملاً حرفه ای آتلیه عروس تا جلب رضایت نهایی شما در کنار شما خواهند بود. ادیتورهای ما در آتلیه عروس پوپک به صورت جداگانه و خصوصی برای هر یک از مشتریانمان وقت گذاشته و برای تمامی خاصه های مشتریان آتلیه عروس پوپک احترام قایل شده و بیشترین زمان را به عنوان یک مشاور حرفه ای در کنار شما خوهند بود تا بالاترین میزان جلب رضایت مشتریان را داشته باشیم.
تمامی این موارد باعث شده است تا آتلیه عروس پوپک به عنوان سرآمد در این حوزه به مشتریان و زوجین عزیز معرفی گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *