سفره عقد یکی از آداب و رسوم قدیمی ایرانیان است که در آتلیه عروس و فیلمبرداری عروسی اهمیت دارد.
سفره عقد
جولای 2, 2018
عروسی ایرانی شکوه خاصی دارد که در فیلمبرداری عروسی مشخص است.
عروسی ایرانی
جولای 4, 2018

سناریو کلیپ عروسی

سناریو کلیپ عروسی یک ایده برای بیان داستان ازدواج است.

همانطور که می دانید سناریو کلیپ عروسی در واقع داستان جشن شب عروسی، عروس و داماد است، که از صبح روز عروسی تا پایان شب عروسی لحظه های زیبای باشکوه جش آنها را به صورت کلیپ برای آنها به نمایش می گذارد. آرزوی هر عروس و دامادی داشتن بهترین کلیپ عروسی از به یادماندنی ترین شب زندگی آنها می باشد. اگر شما هم این خواسته را دارید به شما توصیه می کنیم که با انتخاب بهترین و حرفه ای ترین آتلیه عروس بهترین و جذاب ترین سناریو کلیپ عروسی را داشته باشید.
آتلیه فیلمبرداری عروسی خوب می تواند برای ساخت یک سناریو کلیپ عروسی بی نظیر از نظرات و سلیقه های عروس و داماد به عنوان ایده کلیپ عروسی استفاده کند و در این باره از آنها بخواهد که تصورات و خیالاتی که از کلیپ عروسی در ذهنشان وجود دارد را به همراه خواسته هایشان از چگونگی ساخت کلیپ عروسی بر روی کاغذ یادداشت کنند. آنچه که به ساخت بهترین سناریو کلیپ عروسی کمک می کند، تخصص، خلاقیت و نوآوری عکاسان و فیلمبردارهای آتلیه فیلبرداری می باشد. هر چه که عروس و داماد در این لحظه ها ژست های طبیعی تر داشته باشند کلیپ عروسی فوق العاده تر خواهد شد .

ایده های مناسب برای سناریو کلیپ عروسی

سناریو کلیپ عروسی می تواند از لحظه های مختلف عروسی مانند تزیین ماشین عروس، آرایش و پوشیدن کت و شلوار آقا داماد، آرایش عروس خانم، لحظه ای که آقا داماد به دنبال عروس خانم می روند و در پوشیدن لباس کمکش می کند، لحظه ای که حلقه به دست همدیگر می کنند، حضور عروس و داماد در باغ و آتلیه فیلمبرداری، لحظه ورود به تالار یا باغ عروسی و … ساخته شود. این فعالیت ها در پوپک استودیو به عنوان بهترین آتلیه عروس تهران به بهترین شکل ممکن انجام می شود. برای ساخت کلیپ عروسی ایده های مختلفی وجود دارد که عروس و داماد می توانند به سلیقه خود آنها را انتخاب کنند، در متن زیر به مواردی از ایده کلیپ عروسی اشاره می کنیم:
• تصویر برداری و عکاسی از عروس و داماد در کنار ساحل، دریا، جنگل و یا در کویر
• تصویر برداری از لحظاتی که عروس و داماد سرگرم حیوانات خانگی و محبوب خود هستند
• استفاده از ساقدوش برای عروس داماد که برای زیبا شدن کلیپ می توانند لباس خود را با آنها ست کنند
• دوچرخه سواری دو نفره و یا اسب سواری
• در صورت تمایل عروس داماد پوشیدن لباس های سنتی زیبا و خوش رنگ
• گرفتن عکس های مختلف از لحظه به لحظه عروسی، عکس اسپرت عروس و داماد و عکس های خانوادگی که در سناریو کلیپ عروسی از آنها استفاده می شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *