عکاسی و فیلمبرداری مجالس عروسی در آتلیه عروس پوپک انجام می شود.
عکاسی و فیلمبرداری مجالس عروسی
جولای 6, 2018
با ازدواج اسان و کم کردن هزینه های آتلیه عروس و فیلمبرداری عروسی می توانیم زندگی را بهتر شروع کنیم.
ازدواج آسان
جولای 7, 2018

عروسی خارجی

عروسی خارجی و فیلمبرداری آن سبک خاص خود را دارد که آتلیه عروس پوپک آن را به شما می گوید.

سبک عروسی خارجی

جشن عروسی خارجی و عروسی ایرانی یکی از جشن های به یاد ماندنی برای هر عروس و دامادی است. همیشه این عروس و داماد هستند که دغدغه چگونگی برگزاری عروسی را دارند و آرزو دارند که بهترین و خاطره انگیزترین جشن عروسی را داشته باشند. سبک عروسی خارجی با عروسی ایرانی تفاوت هایی دارند که به چند مورد اشاره می کنیم.
مثلا در تاجیکستان دولت این کشور برای جلوگیری از هزینه زیاد، برای تعداد میهمان های مراسم عروسی قانونی تعیین کرده است که تعداد میهمان نباید از مقدار معینی بیش تر شود، در کشورهای حاشیه خلیج فارس عروسی های پرهزینه و پر زرق و برق رایج می باشد، به صورتی که مثلا مراسم عروسی در کویر با تم برف برگزار می شود. عروسی های هندی و عربی بسیار با شکوه برگزار می شود و تعداد میهمان ها در اکثر این عروسی ها به بیش از هزار نفر می رسد، در صورتی که اروپایی ها تعداد میهمان های کمتری در حدود 150 تا 200 نفر دارند.
در بعضی از عروسی های خارجی از قاشق و چنگال نقره و نوشیدنی های متنوع استفاده می شود. و حتی گاهی عروس و داماد هر کدام سوار یک ماشین میلیلاری می شوند. در عروسی خارجی آتلیه فیلمبرداری عروسی با آتلیه عکاسی جدا از هم هستند در حالی که در ایران آتلیه عروس کار فیلمبرداری و عکاسی را با هم انجام می دهد. تفاوت فیلمبرداری عروسی ایرانی با خارجی نیز از دیگر فرق های آن ها می باشد که در گذشته راجع به آن صحبت کردیم.

اهمیت مراسم عروسی

برگزاری مراسم عروسی اهمیت زیادی دارد چرا که فقط یک بار این مراسم گرفته می شود و به یادماندنی ترین شب برای هر زوجی است که مدت ها منتظر این مراسم بوده اند. بنابراین عروس داماد سعی می کنند که بهترین مراسم را داشته باشند، و برای زنده نگه داشتن این خاطره باشکوه از آتلیه فیلمبرداری می خواهند که بهترین و باکیفیت ترین عکس ها و فیلم ها را از این شب تهیه کنند. برخی از عروس و دامادهای گل برای متفاوت بودن عروسی خود از سبک عروسی خارجی برای کارت عروسی، آرایش عروس و لباس عروس استفاده می کنند.
اما توصیه ما به عروس و دامادهای عزیز این است که آنچه باعث خوشبختی آنها می شود عروسی مجلل و با شکوه نیست، بلکه تفاهم و سازش با هم در زندگی تضمین کننده خوشبختی آنها می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *