آتلیه عروس ارزان پوپک حامی زوج های جوان در آغاز شروع زندگی مشترکشان است.
آتلیه عروس ارزان
سپتامبر 27, 2017
فیلمبرداری مجالس ارزان در گروه فیلمبرداری عروسی پوپک ارائه می شود.
فیلمبرداری مجالس ارزان
سپتامبر 27, 2017

عروسی فرمالیته

عروسی فرمالیته مزایا و معایب خود را دارد.

عروسی فرمالیته ینی چی؟ چرا عروسی فرمالیته میگیرند؟ مزایا و معایب عروسی فرمالیته به شما امکان انتخاب مطمئن تری می دهد.
فرمالیته در لغت به معنی انجام حرکت یا فعالیتی به صورت سوری و نمایشی و موقتی است. این موضع جدیدا در بحث مراسمات عروسی به شدت باب شده و اتقبال کنندگان زیادی دارد. ما نیز به طبع طبق درخواست مشتریان از آن استقبال می کنیم. در روز عروسی فرمالیته شما ظاهرا عروس و داماد هستین اما مراسمتان در حقیقت چند روز بعد است. جالب است نه؟ شما دو دفعه لباس عروس و لباس دامادی میپوشید! بله، این کار به دلایل مختلفی انجام می شود که در زیر برایتان می گوییم.

چرا عروسی فرمالیته؟ مزایای عروسی فرمالیته

اکثر عروس ها حساسیت بسیار بالایی در نوع آرایش عروسیشان دارند و یا می خواهند به هر دلیلی روز عروسی وقعیشان دیرتر به آرایشگاه بروند. با عروسی فرمالیته شما می توانید چند روز قبل از مراسم واقعیتان به آرایشگاه بروید و با خیال اسوده و زمان کافی و بدون استرس آماده شوید. سر فرصت در یک روز با هوای خوب با ما هماهنگ کنید تا عکاسی و فیلمبرداری عروسی فرمالیته را برایتان انجام دهیم. اگر می خواهید برای عکس و فیلم به شهر یا کشور دیگری بروید این برایتان علاوه بر هدف اصلی نوعی سفر مهیج و خاطره انگیز خواهد شد! ما نیز همراهیتان خواهیم کرد. در نهایت روز عروسی واقعی سرفرصت پس از یک خواب و استراحت کافی به آرایشگاه می روید. خیالتان راحت است که کلیه عکس و فیلم هایتان را قبلا در آتلیه عروس پوپک گرفته اید. بنابراین می توانید مستقیما از آرایشگاه به سمت محل برگزاری جشنتان بروید. البته هیچ اشکالی ندارد اگر خواستید تعدادی هم عکس دیگر با آرایش احتمالا جدیدتان بگیرید.

معایب عروسی فرمالیته

عروسی فرمالیته نوعی تشریفات محسوب می شود که برخی از افراد آن را اضافه می دانند. هزینه اضافی شاید دوبرابر مهم ترین علت این موضوع است. عروسی فرمالیته مستلزم پرداخت 2 مرتبه هزینه برای آرایشگاه است و هزینه آتلیه عروس را بیشتر می کند. ما در پوپک استادیو با شما راه میاییم اما به دلیل اینکه دوبرابر زمان از ما میگیرد هزینه به طبع برایتان بالاتر خواهد رفت. از سوی دیگر عده ای ترجیح می دهند با همان گریم واقعی روز عروسیشان عکس و فیلم بگیرند تا خاطرات برایشان به اصطلاح مصنوعی نشود. عداه ای می خواهند تمام این خاطرات را در یک روز در ذهن داشته باشند. همچنین هزینه هایی نظیر سفر مسلما برایتان زیاد خواهد شد.
با تمام این اوصاف عروسی فرمالیته انتخاب شما است و آتلیه عروس پوپک برای خدمات عکاسی و فیلمبرداری عروسی در تمام شرایط با شما خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *