آموزش ژست عکاسی را در پوپک استودیو بخوانید.
آموزش ژست گرفتن برای عکس
دسامبر 15, 2017

عکاسی از خانم ها

عکاسی از خانم ها در آتلیه و فیلمبرداری عروسی پیچیدگی های خودش را دارد.

عکاسی از خانم ها معمولا کار راحتی است زیرا اکثر خانم ها خودشون ذاتا خوب ژست می گیرند. اما به کار بردن اصول زیر را هرگز نباید فراموش کنید.
عکاسی از خانم ها همانند هرنوع عکاسی دیگری در نیاز به شناخت سوژه دارد. وقتی با سوژه و خصوصیات آن بیشتر آشنا شوید می توانید بهتر عکاسی کنید. طبیعت یک خانم دارای طرافت و پیچیدگی هایی است که علاوه بر ایجاد نتیجه خوب در عکاسی می تواند با سختی هایی نیز همراه باشد. شاید نیاز به دقت بالاتری در مقایسه با عکاسی از یک آقا دارد. ژست های ریز تر و ظریف تر در این سوژه اهمیت زیادی دارد. علاوه بر این ها خانم ها اغلب بسیار حساس هستند و ممکن است روی کار شما حتی در آتلیه عروس و فیلمبرداری عروسی ایرادات زیادی را پیدا کنند. حتی اگر مشکلی نداشته باشند احساس می کنند بد عکس هستند. دیده شده حتی خانم های لاغر فکر می کنند در عکس چاق افتاده اند. این موضوع ممکن است از نظر آقایان اصلا قابل درک نباشد اما واقعا بررای یک خانم مهم است که از چه زاویه ای از او عکس می گیرید.
مطالعه منبع “آموزش ژست گرفتن برای عکس” می تواند در شناخت ژست های مناسب برای بانوان به شما کمک کند. اگر بخواهیم دیدگاه زنان و دختران در عکس گرفتن از آن ها را بازگو کنیم، باید بگوییم زنان مسن اغلب حساسیتی روی عکس هایشان ندارند اما زمانی که عکسشان را به آن ها نشان می دهیم از خودشان در عکس اصلا خوششان نمی آید. در مقابل ،  دختران جوان سعی می کنند نهایت تیپ و ژست را در عکس بگیرند و در آخر پس از مشاهده عکسشان اغلب از چهره شان رضایت دارند اما می گویند چاق افتاده ام! زنان قدیمی و مسن اعتماد به نفس خیلی کمی در مقابل دوربین دارند اما دختران جوان دوست دارند سوژه عکاسی شوند و مدام از خودشان عکس می گیرند و در اینستاگرام می گذارند! این ها قوانین صددرصدی نیستند اما معمولا به همین شکل است. با شناخت خصوصیات خانم مورد نظر برای عکاسی، می توانید به آن ها یاد دهید که چگونه خوش عکس باشیم. در نتیجه می توانید بهتر با او راه بیایید، اعتماد به نفس او را بالا ببرید و نسبت به حساسیت هایی که دارد بهترین عکاسی را از وی انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *