wedding-639177_960_720 copy

عکاسی عروسی

عکاسی عروسی پوپک با تیمی متکشل از خانم و اقا پیشرفته ترین تجهیزات را برای خمات مجالس شما در جشن عروسی، ولیمه، ختنه سوران، تولد و میهمانی بزرگ شما در نظر گرفته است. آتلیه عروس پوپک برای کودکان، عکس های مدرن، فشن و سنتی باب میل شما فضاهایی جذاب، آرام و دلنشین تدارک دیده است. در میان تمامی عکس هایی که در یک آتلیه گرفته می شود، بد یا خوب می توان باز هم جبرانی برای آن در نظر گرفت. اما اگر به عکس و فیلم خرابی که برای عروسی ضبط شده اینگونه نخواهد بود، جشن عروسی یکبار برای همیشه در زندگی اتفاق می افتد و اگر لحظه های شاد ان زیبا ثبت نگردد، دیگر برگشتی ندارد. برای همین است که باید در انتخاب آتلیه عکاسی عروسی دقت کنید و به دنیال بهترین و مجربترین تیم را در این حرفه باشید.

برنامه ریزی های بسیاری برای جشن عقد و عروسی لازم است از گرفتن لباس عروس، کت و شلوار دامادی تا کفش مناسب و ست، سفره عقد و تالار پذیرایی شیک و جادار همگی از اهمیت و جایگاه خاص خود برخوردار هستن. بسیاری از سالن های برگزار کننده جشن عروسی به دلیل قرار داد با آتلیه عکاسی عروسی خاصی، ان را پیشنهاد می دهند و اجازه ورد عکاسی و فیلم بردار دیگر به سالن را ممانعت می کنند و آن را به قانونی برای خود در آورده اند. این امر حق انتخاب را از شما سلب می کند و خوشایند به نظر نمی اید. اما کاری نمی تواند کرد باید به دنبال تالار دیگری باشید عکس و فیلم ارزش ان را دارد که تالار دیگری را نیز از نزدیک ببینید و انتخاب کنید.

اما چه عکاس و فیلم برداری برای عکس و فیلم عروسی شما می توانند توانایی لازم را داشته باشند که شما را مجبور به تعویض تالار می کند. متاسفانه برخی عکاسی عروسی و فیلم برداری عروسی را که می بینید، طبیعی به نظر نمی آید، روتوش را چنین آتلیه ها پیشه کرده اند و از طبیعت و زیبایی چهره فرد می کاهند و طرحی مصنوعی یا نقاشی شده به تصویر می دهند که هر چند هم زیبا باشد، جذاب و دوستنداشتنی به نظر نمی آید. شما در روز عروسیتان زیباترین هستین و نیازی در روتوش عکس و آلبوم شما به چشم نمی آید، عیب ها و نقص هایی که اگر باشد در آرایش عروس و داماد توسط آرایشگر اصلاح گردیده است، پس واقعا نیازی به روتوش . زیاده روی در آن نخواهد بود، مگر در جایی ضروری که یک عکاس و طراح گرافیک به خوبی قادر به تشخیص آن است. برای فیلم هم باید دقت لازم داشت، زیاده روی در ایجاد اسلایدر و افکت گذاری، باعث خستگگی زمان دیدن فیلم می شود و کیفیت آن هرچقدر هم خوب باشد، جالب نخواهد بود، شاید بارها دیده باشید که بسیاری از زوج های جوان ترجیح می دهند فیلم مادر را به شما نشان دهند. بنابراین فیلم بردار باید در کنار یک کارگدان زبردست، تصاویری را خلاقانه و هنرمندانه به تصویر بکشد. همچنین تدوین گرو ادیتور فیلم نیز باید در نهایت دقت کار را انجام دهند.

آتلیه های بزرگی همچون آتلیه عکاسی عروسی پوپک برای شما خدماتی نوین و ویژه ای را به عنوان هدیه در نظر می گیرد. پخش کلیپی قبل از ورد شما به سالن، پخش عکس هایی از دوران کودکی تا روز عروسی، تهیه عکسی بزرگ و نمادین برای قرار دادن در تالار پذیرایی زمان برگزاری جشن عروسی همگی از شیوه های نوینی است که می توانید از آن بهره ببرید و اینگونه همراه با ما در آتلیه عکاسی عروسی پوپک شبی خاطره انگیز را تجربه کنید.

درباره هزینه ها، تحویل اصل فیلم و عکس و شیوه خدمات آن ها صحبتی با مدیریت داشته باشید، ممکن است تنها محصول نهایی به شما تحویل داده شود و بابت اصل آن ها مجبور به پرداخت هزینه ای مازاد شوید، پس در اینباره دقت داشته باشد و راجع به جزئیات کار قراردادی مکتوب امضا کنید. به این ترتیب از هر گونه سوء تفاهم و اختلاف جلوگیری می شود و شما را دچار ناراحتی و استرس نخواهد کرد.

عکس و فیلم از شخصی ترین و امنیتی ترین اطلاعاتی هستند که در اختیار هر کسی نباید قرار گیرد، همیشه اطلاعات شخصی برای ما اهمیت زیادی داشته است، به دلیل آنکه این موضوع از اهمیت بالایی برای شما و دیگر افرادی که در جشن شما شرکت می کنند اهمیت دارد، از بابت معتبر بودن آتلیه انتخابی خود مطمئن شوید، مبادا که امنیت فیلم و عکس شما به خطر بیافتد. بنابراین در اینباره نیز تحقیق کنید و مسئولان آتلیه را در اینباره نیز مطلع سازید که این امر اهمیت زیادی برای شما دارد و امضای کتبی از انها بابت امنیت عکس و فیلم عروسی تان بگیرید.

قطعا قیمتی ثابت برای یک آتلیه مطرح نمی باشد، حداقل آتلیه های حرفه ای و متخصص لیستی از خدمات با نرخ های متفاوت را در اختیار شما قرار می دهند که می توانید طبق آن انتخاب دلخواهی داشته باشید. همیشه هزینه های زیاد دلیل بر با شکوه بر گذار شدن یک جشن عروسی نخواهد بود. هر کس به اندازه و توان مالی خود جشنی به یادماندنی و شاد را برگزار می کند و برای خود و دیگران بهترین ها را تدارک می بیند. بنابراین برای پرداخت هزینه های عکاسی عروسی و فیلم برداری عروسی لیست قیمت و خدمات را به خوبی بررسی کنید، گاهی هزینه ای با خدمات عالی و تخفیفاتی در میان آن خواهید دید که مقرون به صرفه برای شما تمام می شود. پس بی گدار به آب نزنید. از وجود عکاس و فیلم بردار که کار عکاسی عروسی و فیلم برداری عروسی را انجام می دهند سوال کنید، در مورد هزینه ساعات اضافی که ممکن است عکاس و فیلم بردار را معطل سازید، جویا شوید، بعد از برآورد هزینه ها و اطلاع کامل از جزئیات قرار داد کتبی را با مدیریت آتلیه تنظیم و امضا کنید.