آتلیه عکاسی عروسی
آوریل 24, 2016
طریقه نگهداری از دوربین عکاسی عروسی
می 3, 2016

شیوه انجام عکاسی خبری در مراسم عروسی

شیوه انجام عکاسی خبری در مراسم عروسی منحصر به خود است. برای انجام یک پروژه خبری در زمان عکاسی عروسی، عکاس باید قابلیت های بسیاری را در خود ایجاد کند. اولین مسئله این است که کاملاً گوش به زنگ باشد و باید نسبت به اتفاقاتی که در محیط پیرامون رخ می دهد، کاملاً حاس باشد. اتفاقات معمولاً در زمان های کوتاه به وقع می پیوندند. البته گاهی ممکن است در زمان عکاسی عروسی، اتفاقات پس از وقوع مدت زمان زیادی ادامه پیدا کند، اما باید دانست که لحظه وقوع آن ها کوتاه خواهد بود و یا در درون خود دارای اتفاقات مجزایی هستند که هر کدام از آن ها در مدت زمانی کم به وقع می پیوندند.

یک عکاس زمان عکاسی عروسی برای گرفتن چند عکس خبری باید اماده باشد، و در اینزمان تجربه و مطالعه کافی کسب کند تا در کوتاهترین فاصله و کمترین زمان هر صحنه ای را بتواند، ثبت کند. بنابراین مهم ترین مسئله در عکاسی عروسی خبری، عامل زمان است. زمان می تواند مربوط به مرحله عکس برداری یا پس از آن باشد.

آنچه نباید در شرایط خاص کاری و در زمان عکاسی عروسی از یاد برود، این است که ارزش کیفی عکس هایی که از یک اتفاق تهیه می شود، یک عامل مهم و ثابت است. همه این کوشش ها فقط با داشتن عکاسی عروسی خوب به نتیجه می رسد.

استفاده از دوربین های دیجیتال که امروزه به سرعت در حال جایگزین شدن با دوربین های معمولی هستند. نکته ای است مورد اهمیت. داشتن دوربین های دیجیتال برای عکاسی عروسی به عکایان این امکان را می دهد که بدون فوت وقت برای مراحل ظهور و چاپ فوری از طریق سیتسم های کامپیوتری در کمترین زمان به مرحله انجام برسد.

آمیختن عکاسی عروسی با شاخه ای مهم در علم عکاسی یعنی عکاسی خبری کاری طاقت فرساست که شاید کمترین آتلیه عروس چنین هزینه و تجربه ای را صرف کند، بهترین عکاسان این شاخه که بتوانند در کنار مراسمی همچون عروسی به دنبال خلق تصاویری خبری نیز از مراسم باشند، بسیار کم می باشند و آن اندک هم عکاسانی حرفه ای هستند که همانند بهترین نویسندگان و مستندنگاران آن قدر تحت تأثیر حرفه و موضوعات می باشند که کاری که انجام می دهند، را بیشتر به یک وظیفه برای خود تبدیل می کنند تا یک شغل. در آتلیه عکاسی عروسی پوپک شما شاهد مسئولیت شناسی تیمی پرتلاش، متخصص و حرفه ای خواهید بود که با سال ها سابقه در زمینه عکاسی و فیلمبرداری عروسی به منظور کسب افتخار در خدمت شما زوج های جوان می باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *