عروسی ایرانی شکوه خاصی دارد که در فیلمبرداری عروسی مشخص است.
عروسی ایرانی
جولای 4, 2018
عروسی خارجی و فیلمبرداری آن سبک خاص خود را دارد که آتلیه عروس پوپک آن را به شما می گوید.
عروسی خارجی
جولای 7, 2018

عکاسی و فیلمبرداری مجالس عروسی

عکاسی و فیلمبرداری مجالس عروسی در آتلیه عروس پوپک انجام می شود.

عکاسی و فیلمبرداری مجالس عروسی یکی از ضروریات جشن شب عروسی است که عروس و دامادها به آن توجه ویژه دارند. و از این رو چند ماه قبل از برگزاری جشن عروسی به فکر انتخاب آتلیه عروسی مناسب برای عکاسی و فیلمبرداری از ثانیه به ثانیه لحظات مراسم خود هستند. استودیو فیلمبرداری نقش مهمی در کیفیت عکس و فیلمبرداری عروسی دارد. و این فیلم ها و عکس ها تنها خاطره به جای مانده از شب عروسی هستند. آتلیه عروس پوپک با داشتن سابقه طولانی در زمینه عکاسی و فیلمبرداری مجالس عروسی، می تواند گزینه مناسبی برای عروس و دامادهای گل باشد.

آتلیه عروس پوپک

استودیو پوپک برای عکاسی و فیلمبرداری مجالس عروسی از بهترین و جدیدترین دوریبن های عکاسی و فیلمبردای استفاده می کند. چرا که سیستم های جدید با بهترین تجهیزات نقش مهمی در کیفیت عکس ها و فیلم ها دارند. از دیگر عوامل موثر در کیفیت بالای کارهای آتلیه عروس پوپک، عکاسان و فیلمبردارهای آن است. همه افراد مجموعه آتلیه پوپک، افرادی متخصص هستند که دوره های تخصصی مربوط به رشته خود را در بهترین آموزشگاه ها و دانشگاه ها سپری کرده اند.
خدمات حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری عروسی این آتلیه منطبق با سیستم های پیشرفته دنیا از قبیل کرین، هلی کم، استدی کم، پرجیپ، دوربین های Full HD و سیستم های مدرن میکس و مونتاژ می باشد.

نکاتی مهم برای عکاسی و فیلمبرداری مجالس عروسی که آتلیه پوپک به آن توجه دارد

استفاده از نورپردازی های زیبا و تکنیکی، و حتی استفاده هنرمندانه از نور خورشید در عکاسی عروسی که تاثیر زیادی در رومانتیک و زیبا شدن صحنه ها و تصاویر دارد.
فیلمبرداری و عکاسی را در ژست های مختلف و زیبا که به عروس و دامادها آموزش می دهند، انجام می دهند.
استفاده از بهترین و زیبا ترین پس زمینه ها و منظره ها برای عکس ها.
استفاده از بهترین کادربندی ها که زیبایی عکس ها را چند برابر می کند.
تصویر برداری از سطح پایین که مناسب ترین شیوه برای عکاسی و فیلمبرداری می شود.
روتوش حرفه ای برای زیبایی چهره ها و مناظر
توجه به تمام جزئیات به هنگام عکسبرداری و فیلمبرداری
پس با خیالی راحت عکاسی و فیلمبرداری مجالس عروسی خود را به ما بسپارید و بهترین فیلم ها، کلیپ ها و آلبوم های عکس را از ما بخواهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *