آموزش فیلمبرداری عروسی – قسمت سوم را در این پست بخوانید.
آموزش فیلمبرداری عروسی – قسمت سوم
فوریه 9, 2018
برنامه ریزی روز عروسی را در این پست از استودیو پوپک بخوانید.
برنامه ریزی روز عروسی
فوریه 23, 2018

فیلمبرداری عروسی در باغ

فیلمبرداری عروسی در باغ، توسط آتلیه عروس پوپک به بهترین شکل ممکن انجام می شود.

برای فیلمبرداری عروسی در باغ می بایست از ابتدا باغ مورد نظر یا طرف قرارداد مجموعه خود را انتخاب نمایید تا جهت ورود به آنجا با مشکل عدم هماهنگی و … مواجه نشوید.
با داماد هماهنگی لازم جهت شناسایی و بررسی مسیر ارایشگاه تا باغ را انجام داده و سپس به سمت باغ حرکت میکنید. این امر به خصوص در فیلمبرداری عروسی تهران انجام می شود.
عموماً در این فاصله از عروس و داماد در داخل ماشین و در حال حرکت فیلمبرداری میکنند. پس از رسیدن به باغ ماشین را در جای مناسب پارک کرده و به اتفاق عروس و داماد و همکارتان وارد باغ می شوید.
سپس عروس و داماد را به سمت قسمت هایی از باغ که از پیش تعین شده است هدایت نمایید تا در آنجا بتوانید شروع به عکسبرداری و فیلمبرداری جدا از آتلیه عروس نمایید. ابتدا باید با پیشنهاد ژست های خاص و زیبا به عروس و داماد عکس هایی دونفره از آن ها ثبت کنید. سپس برای فیلمبرداری از آنها در حالی که دست در دست هم و در حال قدم زدن در باغ هستند فیلمبرداری نمایید. بهتر است در این زمان عروس داماد مشغول صحبت کردن با لبانی خندان باشند تا فیلم زیباتری داشته باشید. در باغ حتماً نسبت به ثبت عکس های تک نفره از عروس و داماد اقدام نمایید. چون معمولاً از این نوع عکس ها در داخل منازل بیشتر استفاده می شود و زیبایی خاصی دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *