تالار عروسی باید قبل از انتخاب موارد دیگر عروسی، تعیین و انتخاب شود.
تالار عروسی
مارس 14, 2018
تور عروس بلند یا کوتاه را با توجه به فرم صورتتان انتخاب کنید.
تور عروس بلند یا کوتاه
ژوئن 1, 2018

لباس عروس

لباس عروس را می توانید به طرق مختلف تهیه کنید تا در فیلمبرداری عروسی و آتلیه عروس بدرخشید.

لباس عروس، در روز عروسی و در فیلمبرداری عروسی بیشتر از هرچیز دیگری به چشم می آید. با توجه به موارد زیر سعی کنید بهترین انتخاب را داشته باشید تا در آتلیه عروس و محل برگزاری عروسیتان بیشتر بدرخشید.
اگر لباس عروسی که انتخاب می کنید، کاملا سایز بدنتان باشد، به رنگ پوستتان بیاید و زیبا باشد، همچون فرشته در سالن یا باغ عروسیتان ظاهر خواهید شد. سعی کنید این لباس خاص را با دقت انتخاب کنید تا همیشه از انتخابتان راضی باشد. با دیدن عکس های ژورنالی، سر زدن به مزون های خوب و آگاهی از جنس ها و مدل ها می توانید سلیقه خود را بهتر بشناسید. به طور کلی می توانید لباس عروستان را آماده بخرید، کرایه کنید، و یا به صورت سفارشی آن را بدوزید. هرکدام از این روش ها مزایای خود را دارد.

خرید لباس عروس

لباس عروس آماده که برای فروش گذاشته می شود، معمولا طبق ژورنال های روز و سبک های ایرانی و خارجی دوخته شده است. اگر تایم زیادی ندارید و می خواهید لباس عروس خوبی داشته باشید می توانید با پرو کردن لباس های مختلف، یکی از آن ها را انتخاب کنید. همچنین در شرایط عجله ای، اگر علاقه مندید لباس عروسیتان را برای همیشه داشته باشید ببهتر است به جای کرایه کردن، آن را خریداری کنید. بعضی از عروس ها دوست دارند در سالگرد عروسیشان، همان لباس عروس را بپوشند که این گزینه برای آن ها مناسب است.

کرایه لباس عروس

اگر عجله دارید و تایم زیادی برای دوخت لباس عروس ندارید، و همچنین نمی خواهید زیاد هزینه کنید، کرایه لباس عروس برای شما بسیار مناسب است. چند روز بعد از مراسم عروستان باید این لباس را به مزون پس بدهید.

دوخت لباس عروس

اگر زمان کافی برای دوخت لباس دارید، و نیز مدل خاصی مدنظر دارید که در لباس های آماده پیدا نکرده اید، این گزینه برای شما مناسب است. در این حالت دستتان برای پیاده سازی طرح ذهنیتان بازتر است و با انتخاب یک خیاط خوب و ماهر می توانید یک لباس عروس ایده آل داشته باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *