تور عروس بلند یا کوتاه را با توجه به فرم صورتتان انتخاب کنید.
تور عروس بلند یا کوتاه
ژوئن 1, 2018
پوپک استودیو نمونه یک آتلیه عروس خوب است.
آتلیه عروسی خوب
ژوئن 21, 2018

مدل های تاج عروس

مدل های تاج عروس ارتباط زیادی با مدل صورت و لباس دارد.

تاج عروس مدل های مختلفی دارد و شما با یک انتخاب مناسب می توانید به بهترین شکل در مراسم عروسیتان بسنجید. تاج عروس شما را ملکه می کند . قطعا مدل های مختلفی برای تاج است که لازم است با آن آشنا شوید، اما قبل از خرید تاج عروسی حتما نظر آرایشگر خود را بپرسید. زیرا او بهتر می داند که چه مدل مویی و به طبع چه مدل تاجی بهتر به شما می آید. پوپک استودیو نیز در این راستا به کمک شما آمده است. با در نظر گرفتن مدل صورت و موی خود یک تاج مناسب انتخاب کنید تا در آتلیه عروس و در حین فعالیت فیلمبرداری عروسی اعتماد به نفس بیشتری را تجربه کنید.
مدل مو با تاج عروس ارتباط زیادی دارد اما از آن بیشتر مدل صورت است. بدین منظور نکات زیر را مدنظر قرار دهید.

موارد مهم در انتخاب تاج عروس

مدل صورت

اگر صورتتان کشیده است و موهایتان به حالت شینیون بسته شده می توانید از تاجر عروس هدبندی استفاده کنید. اگر نمیخواهید ریسه روی پیشانی داشته باشید تاج های روی سر مدل بیضی بهترین انتخاب برای شماست. اما حواستان باشد تاج های خیلی بلند اصلا مناسب شما نیست زیرا صورتتان را کشیده تر خواهد کرد.

قد عروس و داماد

اگر عروس فقط یکم از داماد کوتاه تر است، علاوه بر پوشیدن کفش بدون پاشنه بهتر است مول موی باز یا پایین را انتخا نموده و در کنار آن تاج کوتاه بگذارد. اما اگر اتلاف قد زیاد است، آزادانه می تواند از انواع تاج های بلتند و نک تیز استفاده کند.

لباس و سرویس طلا

اگر سرویس طلای عروس خانم پر نگین باشد و نیز اگر لباس عروس خیلی کار شده و پر از مروارید و نگین باشد، بهتر است تاج عروس ساده تر انتخاب شود. برعکس اگر جواهرات بدون نگین و لباس ساده است، تاج عروس پر نگین درخشش خود را نشان می دهد.
از جمله معروف ترین مدل های تاج عروس می توان به مدل تاج عروس فرحی، تاج عروس مدل ملکه ای و تاج عروس گل طبیعی اشاره کرد. علاوه بر موارد لیست شده در بالا، قیمت تاج عروس نیز در انتخاب نهایی عروس دامادها تاثیرگذار است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *