هدایای شب یلدا عروس در آتلیه عروس و فیلمبرداری عروسی پوپک شرح داده می شود.
هدایای شب یلدا عروس
جولای 14, 2018
جشن نامزدی ایرانی همراه با فیلمبرداری عروسی خوب با کمک آتلیه عروس پوپک برگزار می شود.
جشن نامزدی ایرانی
سپتامبر 27, 2018

مراسم بله برون

آتلیه عروس و فیلمبرداری عروسی پوپک در مورد مراسم بله برون توضیحاتی را ارائه می دهد.

آتلیه عروس و فیلمبرداری عروسی پوپک: بعد از مراسم خواستگاری نوبت به مراسم بله برون می رسد، هنگامی که خانواده عروس بعد از چند جلسه خواستگاری موافقت خود را اعلام می کنند، مراسم بله برون در منزل عروس برای مشخص کردن تعدادی از موارد برگزار می شود. برای آشنایی بیشتر با چگونگی برگزاری مراسم بله برون تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

در مراسم بله برون در مورد چه مسائلی صحبت می شود

در این مراسم خانواده های عروس و داماد در مورد میزان مهریه، خرید جهیزیه، زمان برگزاری مراسم عقد و عروسی، چگونگی برگزاری مراسم عروسی و دیگر آداب و رسوم خود با هم صحبت می کنند. بهتر عروس و داماد قبلا در این موارد با خانواده خود صحبت کنند تا مشکلی در مراسم بله برون پیش نیاید.

هدایای مراسم بله برون

بله برون یکی از مراحل آداب و رسوم ازدواج در ایران است. در این مراسم رسم است که خانواده داماد برای بله گرفتن عروس خانم برای ازدواج با آقا داماد، هدیه هایی به عنوان زیر لفظی می دهند، که انگشتر و چادر از رایج ترین این هدایا می باشد، بعضی از خانواده ها بر حسب سلیقه خود پارچه لباس مجلسی، کیف، کفش، شال و .. را با بهترین شکلی تزیین می کنند و به عنوان هدیه پیشکش عروس خانم می کنند. البته شیرینی و دسته گل فراموش نشود. همان طور که آتلیه عروس یا همان آتلیه فیلمبرداری، خاطرات شب عروسی را به یادگار ثبت می کند، انگشتر مراسم بله برون به عنوان یه یادگار این مراسم می باشد، پس در خرید انگشتر سعی کنید که زیبا ترین را انتخاب کنید.

هدایای مراسم بله برون از دیدگاه اتلیه عروس و فیلمبرداری عروسی بدین شرح است.
در مراسم بله برون از چه کسانی دعوت می شود

تعداد میهمان های این مراسم از مراسم خواستگاری بیشتر می باشد، تمام افراد خانواده عروس و داماد، عمه و خاله عروس و داماد، دایی و عمو عروس و داماد، پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها و دیگر بزرگان فامیل برای مراسم بله برون حضور دارند

پذیرایی در مراسم بله برون

این مراسم در منزل عروس خانم برگزار می شود، و از میهمان ها معمولا با چای، شیرینی و میوه پذیرایی می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *