چگونه عکس سلفی حرفه ای بگیریم.
چگونه عکس سلفی حرفه ای بگیریم؟
اکتبر 29, 2017
انواع فیلمبرداری عروسی در دو دسته قرار می گیرد.
انواع فیلمبرداری عروسی
نوامبر 5, 2017

مشخصات آتلیه عروس خوب

مشخصات آتلیه عروس خوب را از پوپک استودیو بخواهید.

آتلیه عروس خوب مشخصاتی دارد که بایستی قبل زا مراسم عروسی آن ها را مدنظر قرار دهید. همانطور که می دانید آتلیه عروس باید با دقت بالایی انجام شود. چرا که شما یکبار عروس و داماد می شود و و اگر از عکس، آتلیه و فیلمبرداری عروسی خود راضی نباشید دیگر نمی توانید به قبل برگردید. از این رو مشخصات زیر را در انتخاب آتلیه عروس در نظر قرار دهید.

تجربه در آتلیه عروس

تجربه بحث بسیار مهمی است. کلیه کادر آتلیه اعم از عکاسان، فیلمبرداران، تدوین گران، گرافیست ها و غیره باید با تجربه باشند.

آتلیه عروس حرفه ای

با مشاهده نمونه کارهای قبلی آتلیه عروس مدنظرتان، حتما با میزان حرفه ای بودن آن ها آشنا شوید. هرچه کادر آتلیه حرفه ای تر باشند کار زیباتر، تمیزتر و چشم نوازتری را به شما تحویل خواهند داد.

ایده پردازی آتلیه عروس

اگر عکاس و فیلمبردار ایده پرداز باشند، عکس و فیلم خاص تری برایتان آماده می کنند. با ژست هاو ایده هایی که کادر عروسی پوپک با توجه به موقعیت های مختلف در ذهن دارند، می توانید نتیجه زیبایی را بگیرید.

تعهد

عکس های خصوصی زندگی شما شامل عکس های روز عروسیتان هم می شود. تمامی فایل های شما به صورت کد شده در سیستم آتلیه عروس پوپک قرار میگیرد و برای تحویل آن به خود شما نیز فایل ها با کلید مخصوص خودتان تحویل داده می شود. علاوه بر تعهد در نگه داری فایل ها، تعهدات دیگری نظیر تحویل به موقع کار، حضور به موقع در روز عروسی و کمک رسانی به شما برای فعالیت هایی نظیر انتخاب دی جی برای فیلمبرداری عروسی از طرف این آتلیه قابل قبول است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *