پوپک استودیو بهترین مکان برای فیلمبرداری عروسی و آتلیه عروس در غرب تهران است.
آتلیه عروس در غرب تهران
فوریه 26, 2018
روتوش عکس در آتلیه عروس تکنیک های خاص خود را دارد که در فیلمبرداری عروسی هم اهمیت پیدا می کند.
روتوش عکس در آتلیه عروس
مارس 5, 2018

نکات مهم در انتخاب آتلیه عروس

نکات مهم در انتخاب آتلیه عروس را در این پست از استودیو پوپک بخوانید.

انتخاب آتلیه عروس مورد مهمی است که بایستی با دقت انجام شود. برای انتخاب بهترین آتلیه عروس نکات مهم زیر را مدنظر قرار دهید.

نمونه کار آتلیه عروس

همانطور که شما هم انجام می دهید، در انتخاب آتلیه عروس بایستی حتما نمونه کار دید. بررسی کیفیت فیلمبرداری عروسی و کیفیت عکاسی در آتلیه عروس و باغ حق مسلم تمام عروس و داماد ا است. حتما باید قبل از اینکه انتخاب خود را قطعی کنید، نمونه کارهای آتلیه های مختلف را ببینید، مقایسه کنید و میزان تطابق آن ها با انتطارات خود را مدنطر قرار دهید. سپس با هشیاری کامل به کار آن ها اعتماد کنید.

امانتداری آتلیه عروس

بعد از تمام شدن شب عروسی، تمام امید شما به فیلم و عکسی هست که توسط آتلیه عروس برایتان ثبت شده است. اگر آتلیه عروسی فایل های شما را گم کند یا خراب کند، حتما تا پایان عمر دلگیر خواهید بود. از سوی دیگر فیلم و عکس عروسی جزء فایل های شخصی شما می باشد که به هیچوجه نمی خواهید در فضای مجازی یا به هر طریق دیگری در دسترس غیر قرار بگیرد. حتی بععضی از عروس و دامادها دوست ندارند که تصاویر و فیلمشان به عنوان نمونه کار به زوج های دیگر نشان داده شود. اتلیه عروسی که امانتدار باشد، به این موارد کاملا پایبند است و به مشتریانش در قبال حفط حریم خصوصی آن ها احترام می گذارد.

عکاسی آتلیه عروس

عکاسی در آتلیه عروس تا حد زیادی به دکور آتلیه هم بستگی دارد. بدین منظور پیشنهاد می شود قبل از فیکس کردن و قرارداد بستن، از دکور آتلیه مورد نظرتان بازدید کنید تا ببینید به دلتان می نشیند یا نه. همچنین بسیاری ا عکاسان قبل از شروع عکاسی به آموزش ژست گرفتن برای عکس میپردازند که این موضوع برای عروس و دامادها بسیار ایده آل است.

فیلمبرداری آتلیه عروس

فیلمبرداری عروسی که معمولا در فضای باز انجام می شود به مهارت بالایی نیاز دارد. آتلیه ها باید اصول فیلمبرداری عروسی را به خوبی بدانند و برای شما به کار بگیرند. همچنین فیلمبرداری عروسی، در فضای سالن و در حضور مهمان ها نیز باید با دقت و تمیزی خاصی انجام شود. برای دیدن توانمندی های تیم فیلمبرداری عروسی آتلیه ها، حتما از آن ها نمونه کار بخواهید.

هزینه آتلیه عروس

از تمام موارد تکنیکی و اخلاقی آتلیه ها که بگذریمف بحث قیمت برای خیلی از زوجین اهمیت دارد. در نظر گرفتن قیمت های مناسب در کنار کیفیت بالا، هم به آتلیه ها در جذب بهتر مشتری کمک می کند و هم باعث می شود عروس و داماد بتوانند با خیال راحت تری پکیج های ایده آل خود را انتخاب کنند. قیمت آتلیه عروس در واقع از اساسی ترین نکات مهم در انتخاب آتلیه عروس است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *