آتلیه عروس پوپک، حرفه ترین آتلیه تهران است.
حرفه ای ترین آتلیه تهران
ژوئن 25, 2018
آتلیه فیلم برداری خوب می تواند لحظات شما را بهتر ثبت کند.
آتلیه فیلم برداری
ژوئن 28, 2018

کارت عروسی

آتلیه عروس پوپک در مورد کارت عروسی و قیمت آن صحبت می کند.

درباره کارت عروسی

آتلیه عروس پوپک: یکی از جذاب ترین کارها برای عروس و دامادها انتخاب و خرید کارت عروسی است. کارت عروسی در واقع دعوت نامه ای از طرف عروس و داماد برای شرکت مهمانان در جشن به یاد ماندنی شب عروسی آنها است، که از زمان های بسیار دور این شیوه دعوت مرسوم بوده است. به همین خاطر باید در انتخاب کارت عروسی دقت لازم انجام شود. چرا که کارت عروسی به نحوی نشان دهنده سبک و سیاق مجلس عروسی شما می باشد. اگر کارت عروسی شما شکیل و زیبا باشد حتی ممکن است افراد آن را به عنوان یادگاری نزد خود نگه دارند. البته انتخاب آتلیه عروس و فیلمبرداری عروسی نیز در به یادماندنی شدن مراسم عروسی تاثیر به سزایی دارد.

در کنار اهمیت آتلیه عروس و فیلمبرداری عروسی، کارت عروسی هرچه شکیل تر باشد بهتر است.

نکاتی که باید در انتخاب کارت عروسی به آن توجه کرد

امروزه افراد به شیوه های مختلفی میهمانان خود را به جشن عروسی دعوت می کنند، مثلا با دادن یک گلدان گل و کارت کوچکی که در آن زمان و مکان عروسی درج شده است، دادن عکس عروس و داماد به مهمانان که لازم است عکاسی عروسی با کیفیت انجام شود و یا هر چیز دیگری، اما کارت عروسی بهترین شیوه برای دعوت به جشن عروسی می باشد. پس به نکاتی که باید در زمان انتخاب کارت عروسی دقت شود اشاره می کنیم:

  • متن کارت عروسی نشان دهنده شور و ذوق عروس و داماد می باشد پس سعی کنید از متن هایی که بار معنایی بالایی دارند استفاده کنید.
  • از انتخاب متن های تکراری پرهیز کنید.
  • از مدل های شکیل و زیبا و رنگ های جذاب برای شکل ظاهری کارت عروسی استفاده کنید.
  • آدرس و محل برگزاری مجلس به طور بسیار واضح در کارت بیان شود، چرا که در شهرهای بزرگ برای افراد نا آشنا پیدا کردن آدرس، کار مشکلی می باشد.
  • تعداد کارت عروسی را به تعداد خانوارهای دعوت شده سفارش دهید و می توانید برای احتیاط چند عدد اضافه سفارش دهید تا در صورت خراب شدن از آن استفاده کنید.
  • اگر در انتخاب کارت عروسی سخت گیر هستید قبل از انتخاب، از کارت های مختلف دیدن کنید و از بین آنها کارت مناسب با سلیقه خود را انتخاب کنید.

در انتخاب کارت عروسی باید به نکته های زیادی در آتلیه عروس و فیلمبرداری عروسی فکر کرد.

قیمت کارت عروسی

کارت عروسی دارای قیمت های مختلفی است و قیمت آن بسته به جنس کاغذ، طرح و رنگ بندی آن، نوع چاپ، برجسته بودن متن، استفاده از تور، روبان، گل و یا هر چیز اضافه دیگر بستگی دارد. پس اگر می خواهید در لیست هزینه های عروسی خود صرفه جویی کنید و از طرفی کارت عروسی مناسب داشته باشید می توانید از کارت های ساده و شیک با کاغذ معمولی که متنی زبیا و پر از بار معنایی دارند استفاده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *